Poliš na kámen
A K E M I
TECHNICKÝ POPIS VÝROBKU POLIŠ NA KÁMEN
(v originále Stein-Milch)
Výr. číslo: 1 l, 5 l 10805, 10806


Charakteristika:
Poliš na kámen je vysoce jakostní vosková emulze na bázi polymerů, s příjemnou vůní. Produkt neobsahuje rozpouštědlo.

Použití:
Produkt se používá v interiérech na ošetřování jemně broušených a leštěných přírodních i umělých kamenů jako např. mramoru, travertinu, žuly, apod. ale také cihlových dlaždic, umělé hmoty a dřeva.

Aplikace:
Plochy určené k ošetřování musí být dokonale čisté a suché. Je bezpodmínečně nutné odstranit zbytky čistících prostředků, aby nebyla negativně ovlivněna trvanlivost a leštitelnost produktu. Poliš je možné použít bez další úpravy. Nanáší se hadříkem, nebo u větších ploch leštícím mopem. U pórovitých a nasákavých materiálů je nutné opakované nanášení produktu za účelem dosažení potřebného lesku. Při běžném ošetřování může být přidáván poliš do vody (1 až 2 šálky do 10 l vody). Nanesený film musí být ještě před úplným zaschnutím vyleštěn ručně nebo strojně (nylonovým jemným kotoučem). Tak se předejde vzniku nežádoucích šmouh. Pro čištění ploch ošetřených Polišem na kámen nesmí být použito agresivních čistících prostředků jako např. některých saponátů, které rozpouštějí vosky. Firma AKEMI dodává pro údržbu Ošetřovací čistič. Je-li nutné ochranný film vytvořený polišem odstranit, postačí k tomu účelu AKEMIi čistič kamene (dříve základní čistič), který odstraňuje m.j. vosky a nepoškozuje povrch kamene.

Užitné vlastnosti:
Ošetřené plochy AKEMI Polišem na kámen mají lesklý a hladký povrch a získají výraznější barevný odstín. Životnost je odvislá od intenzity provozu a jeho čistoty.

Výstražná upozornění:
AKEMI Poliš na kámen má být uchováván v orig. balení mimo dosah dětí. Nesmí být skladován v lahvích od nápojů.
PRODUKT JE REGISTROVÁN U NEJVYŠŠÍHO SPOLKOVÉHO ÚŘADU PRO ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ POD ČÍSLEM 1257 0019

UpozorněníVýše citované údaje byly stanoveny na základě nejnovějších poznatků ve vývoji a zkušeností při použití, které získala naše firma. Protože však použití, zpracování a dodržování stanovených technologických zásad nemůže naše firma účinně kontrolovat, nemůže vzít výrobce záruku za tyto jednotlivé případy.

A K E M I Chem.- techn.Spezial Fabrik, GmbH, SRN Nürnberg

LENKA HAVLÍKOVÁ, AKEMI Fax: 257 721 657
Tel: 732 745 370