Mýdlo k ošetřování kamene

AKEMI
TECHNICKÝ POPIS VÝROBKU MÝDLO K OŠETŘOVÁNÍ KAMENE
(V originále Steinseife)
Objednací číslo: pro balení 1 l, 5 l 10830, 10831


Charakteristika:
AKEMI Ošetřovací čistič je produkt na bázi jakostních mastných kyselin, neionogenních tensidů, pomocných látek, aromatických látek a neobsahuje fosfáty, louhy, vosky a polymery. Obsažené tensidy jsou biologicky odbouratelné.

Použití:
AKEMI Mýdlo na kámen je určeno pro běžné čištění hladkých nebo hrubých ploch přírodního a umělého kamene s povrchem bez ošetření nebo ošetřeným a naleštěným povrchem. Krom kamene je možné produkt používat na podlahy z keramických dlaždic, plastů (PVC) a pod. AKEMI Mýdlo na kámen neobsahuje vosky a vytváří ochranný film, který zabraňuje zanesení špíny a je rozpustné vodou. Tento produkt je vhodný pro čištění podlah ošetřených těmito prostředky AKEMI:

- Impregnace kamene,

- Anti- Fleck (AFW impregnace),

- Politura na kámen,

- Uzavírač povrchu-hedvábný lesk, nebo matový,

- Ošetřovač kamene č.10,nebo č.10-2012.

Aplikace:
Do 10 l vody se přidá (1÷2 polévkové lžíce) čističe a podlahu je možno čistit, a to bez dalšího omývání čistou vodou.

Užitné vlastnosti:
AKEMI Mýdlo na kámen vytváří na čištěných plochách ochranný film, který brání zanesení špíny a při pravidelném používání zvýrazňuje strukturu a barvu kamene.

PRODUKT JE REGISTROVÁN U NEJVYŠŠÍHO SPOLKOVÉHO ÚŘADU SRN

PRO ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ POD ČÍSLEM 1257 0014

Upozornění

Výše citované údaje byly stanoveny na základě nejnovějších poznatků ve vývoji a zkušeností při použití, které získala naše firma. Protože však použití, zpracování a dodržování stanovených technologických zásad nemůže naše firma účinně kontrolovat, nemůže vzít výrobce záruku za tyto jednotlivé případy.

AKEMI Chem.- techn.Spezial Fabrik GmbH Lechstr.28, D-8500 Nürnberg 61

Nesmí přijít do kanalizace

Nesmí přijít do rukou dětem. Zabraňte kontaktu s očima. Skladujte v suchém a chladném prostředí pouze v dobře uzavřených originál obalech s vinětou. Do tříděného odpadu odkládejte obaly, které jsou zcela beze zbytků produktu.


x

LENKA HAVLÍKOVÁ, AKEMI Fax: 251 550 323
Tel: 732 745 370